AKTUALNOŚCI
Pilica Tomaszów najlepsza w turnieju E1 Orlik

Na sztucznym boisku OSiR Lechia w Tomaszowie Mazowieckim odbył się turniej piłki nożnej chłopców urodzonych w 2008 roku i młodszych. Organizatorem turnieju był UKS Pilica Tomaszów. Zaproszenie na zawody dostały najlepsze zespoły byłego województwa piotrkowskiego, które zakończyły swoje rozgrywki w trzech grupach ligi E1 Orlik.


tomadex wszystko dla kibica

Dodatkowo w turnieju udział wzięła również drużyna Lechii Tomaszów, która gra w Lidze Wojewódzkiej. Z różnych względów na turniej nie dojechały ekipy Ceramiki Opoczno i Włókniarza Zelów.
Ostatecznie zagrały zatem: Szóstka Radomsko, Piotrcovia, APN Piotrków, Stal Niewiadów, Lechia i Pilica Tomaszów.

Najlepszą drużyną okazała się ekipa gospodarzy – Pilica Tomaszów. Chłopcy z Pilicy wygrali cztery spotkania, jedno zremisowali z drugą w turnieju Piotrcovią. Pozostałe miejsca zajęli odpowiednio: APN Piotrków, Stal Niewiadów, Lechia Tomaszów i Szóstka Radomsko.

Skład zespołu Pilicy: Bartek Papiernik, Krzysztof Papiernik, Leon Pióro, Kacper Chmielewski, Karol Ziółkowski, Tymek Wojtasik, Hubert Kubacki, Kuba Juszczak, Mateusz Kępski (3 bramki), Igor Owczarczyk (3 bramki), Franek Szczepaniak (2 bramki i tytuł najlepszego zawodnika w turnieju w swojej drużynie), Mateusz Chachuła, Michał Ćwiek, Antek Wnuk. Z drużyną obecny był również wracający do zdrowia Kuba Kacprzak. Trenerami drużyny są: Łukasz Wojtasiak i Robert Chmielewski.

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments