AKTUALNOŚCI
Warta Sieradz Junior mistrzem okręgu

W hali sportowej przy ul. Mickiewicza w Sieradzu rozegrano turniej finałowy mistrzostw okręgu sieradzkiego rocznika 2007. Były to jednocześnie eliminacje do Pucharu Marszałka Województwa Łódzkiego. Do rywalizacji przystąpiło aż 10 drużyn co jest rekordem jeśli chodzi o okręg sieradzki. Triumfowała Warta Junior Sieradz przed MULKS Łask.

W finale sieradzanie pokonali MULKS Łask 2:1. Na miejscu trzecim uplasował się KS Wieluń, dzięki wygranej w decydującym meczu z KS Funinio Łask-Kolumna 2:0. Królem strzelców został Adrian Augustyniak z Warty – 7 goli. Najlepszym bramkarzem Marcin Żyła z Funinio.

Dwie czołowe drużyny awansowały do finału wojewódzkiego Pucharu Marszałka.

9
Dodaj komentarz

9 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
beny

Nie pamiętam aby taka gra ostatnimi laty przyniosła komuś sukcesy 🙂 Te dzieci mają grać na boisku. Na hali grają futsalowcy. Hala to taki nie zawsze potrzebny dodatek zimą.

Kibic

Do obiektywny znawca. Widocznie nie jest Pan taki obiektywny, albo patrzył Pan tylko na swój zespół. Jednak zgadzam się z Panem co do gry krótkimi podania i. Dużo zespołów grało flagą, albo z bramki do bramki kopali,a w piłce nie do końca o to chodzi.

Obiektywny znawca

Chłopcy mają mieć jak najwięcej kontaktów z piłką aby się mogli rozwijać pod względem technicznym. Później śmieje się Pan z Piłkarzy grających w ligach polskich czy nawet reprezentacji że piłki prosto nie umie podać na kilka metrów lub przyjąć a Sam Pan do tego nakłania czy jako Trener, Rodzic nie wiem i nie będę zgadywał w jakiej formie był Pan na turnieju.

beny

A udowodnił ktoś, że granie krótkimi podaniami daje najlepsze efekty. Teraz taka moda nastała na tiki take. Ale wcale to nie znaczy, że to najlepsze.