Widzew mistrzem okręgu rocznika 2007

Znamy rozstrzygnięcia finałowego turnieju o mistrzostwo okręgu łódzkiego rocznika 2007. Sobotnie zawody były jednocześnie eliminacją do Halowego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Po zaciętej walce wygrał Widzew Łódź, który w finale okazał się lepszy od LAF Łódź, pokonując rywala 2:0.

Turniej rozegrano w hali sportowej Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności przy ul. Rzgowskiej w Łodzi. Dziesięć drużyn uczestniczących w rywalizacji rozpoczęło ją od spotkań w dwóch pięciozespołowych grupach, z których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze ekipy. W grupie B były to Jutrzenka Bychlew i Boruta Zgierz. Żadna z tych drużyn nie dotarła do finału, gdyż silniejsze okazały się ekipy z grupy A, czyli Widzew i ŁAF. Zapewniły sobie one udział w Halowym Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Dryzner, który dla Widzewa zdobył 5 goli. Nagroda dla najlepszego bramkarza trafiła do Bartosza Jędrzejczaka z Boruty, a najlepszym zawodnikiem imprezy został Szymon Brzeziński z Widzewa.