AKTUALNOŚCI
Orkan zacznie przygotowania 9 stycznia

Na 9 stycznia Tomasz Kmiecik, trener czwartoligowego GKS Orkana Buczek, zaplanował pierwszy w 2019 roku trening. 19 stycznia drużyna wyjedzie do Sieradza, gdzie weźmie udział w 27. Halowych Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej. Pierwszy sparing buczkowianie zagrają 26 stycznia z mistrzem rundy jesiennej grupy pierwszej III ligi Sokołem Aleksandrów.

Na 2 lutego zaplanowano mecz z rezerwami łódzkiego Widzewa. Tydzień później (9 lutego) Orkan zagra test-mecz z Wartą Działoszyn, a 16 lutego zmierzy się z Termami Nerem Poddębice. Z kolei 23 lutego rywalem czwartoligowca będzie PGE GKS Bełchatów. 2 marca zaplanowano sparing z Pogonią Zduńska Wola, a 9 marca Orkan zagra ostatni sparing przez pierwszą kolejką rundy wiosennej IV ligi łódzkiej. Rywalem drużyny z Buczku będzie Andrespolia Wiśniowa Góra.

8
Dodaj komentarz

8 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Do „ktoś co to wie” nie ma co się nakręcać, takie płytkie teksy jak ten o sandomiro piszą chwasty, zawistne chwasty. Szkoda na to czasu. Chwasty są do wyrwania. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kibiców.

Ktoś co to wie

Do kibic ,,,a ty parobku żyjesz z naszych pieniędzy z opieki darmozjadzie ajak ci pepiki nie wypłaca to skamlesz jak pies ,nierobie

kibic

Kibicek 1990 idz dalej parobkować razem z Sandomiro dla sponsora jest przy czym robić widły czwórki i łopata dwunastka idzie zima chyba nie zamarzniesz