AKTUALNOŚCI
Osiem sparingów LKS Kwiatkowice

Na 14 stycznia Jakub Olczyk, trener czwartoligowców z LKS Kwiatkowice, zaplanował pierwszy w 2019 roku trening. 19 stycznia Kwiatki wezmą udział w 27. Halowych Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej, które zostaną rozegrane w hali sportowej przy ul. Mickiewicza w Sieradzu. Tydzień później zaplanowali pierwszy mecz kontrolny. Rywalem będzie Jutrzenka Warta.

Ponad LKS Kwiatkowice zagra kontrolne spotkania z LKS Rosanów, Włókniarzem Pabianice, Omegą Kleszczów, ŁKS II Łódź, Wartą Sieradz, KKS Koluszki oraz GKS Ksawerów. W drużynie nie zanosi się na zmiany kadrowe.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Uczeń

Żeby Jurek nie topił w tej drużynie ponad 300 tys to ,boisko by było do B klasy i jednej drużyny dzieciaków ,to jemu nalezą sie glorie ,bo pozostali sie udzielają i to teraz chwała Pozdrawiamy i czekamy na wiosenne derby powiatu

kibic

No nie taki świetny brakuje napastnika i prawego obrońcy mam nadzieje że trener i prezes to widzą i wiedzą.Pozdrowienia i czekamy na wiosnę i tak trzymać.

Kwiatuszek

Skład jest świetny Nowak,Pękała,Bogdan,Rakowski,Dominik Wozniak,Mariusz Wozniak,Kubiak,Sosnowski i Michalak może mało znani ale jedni z najlepszych w lidze brawo chłopaki tak trzymać!!!

fanatyk

Płuciennik na boisko!!