Udany weekend młodego Widzewa

W sobotę młodzi piłkarze Widzewa Łódź okazali się najlepsi w finale Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego w kategorii wiekowej 2008. Dziś widzewiacy także byli górą, ale tym razem wśród drużyn rocznika 2007. W meczu finałowym turnieju rozegranego w hali sportowej Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności zremisowali z Łódzką Akademią Futbolu 2:2, ale wygrali karne 1:0.

W półfinale Widzew pokonał Widok Skierniewice 5:0, a Łódzka Akademia Futbolu zwyciężyła Orlika Ujazd 2:0. Pokonani sklasyfikowani zostali ex aequo na miejscu trzecim.
Królem strzelców turnieju został Michał Jędraszczyk (Widzew) – 5 goli. Najlepszym zawodnikiem Dawid Kaczmarek (ŁAF), a bramkarzem Max Smulik (Widzew).

Widzew: Max Smulik, Szymon Brzeziński, Maciej Sowiński, Jakub Dryzner, Marcel Bezat, Marcel Rosiak, Krzysztof Supera, Michał Jędraszczyk, Maciej Szpura. Trener: Dariusz Nawrocki.

ŁAF: Stanisław Karczewski, Franciszek Karczewski, Franciszek Sokal, Mateusz Woszczyk, Adam Mirowski, Cezary Skubik, Oliwier Dominiak, Karol Kulik, Dawid Kaczmarek, Kacper Janiszewski. Trener: Krzysztof Wacławski.