AKTUALNOŚCI
Szkoła Gortata wygrała Sieradz Open 2006

Dziesięć drużyn rocznika 2006 rywalizowało w niedzielę, w 9. Halowym Turnieju Sieradz Open 2006. Triumfował pierwszy zespół WNS Szkoła Gortata Łódź, który w finale pokonał pierwszą drużynę MKS Zduńska Wola 1:0. Na miejscu trzecim uplasowała się Warta Jr (zieloni) Sieradz po zwycięskich rzutach karnych z MKP-Borutą Zgierz. 

Kolejne miejsca zajęły: Warta Jr Sieradz (biali), Metalowiec Łódź, MKS II Zduńska Wola, Pogoń Zduńska Wola, Łódzka Akademia Futbolu, WNS Szkoła Gortata II.

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Oliwiera Markiewicza (Warta Jr). Najlepszym bramkarzem został Adam Śpiewak (MKS Zduńska Wola), a królem strzelców Hubert Jeziorski (Warta Jr).

Turniej rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół Katolickich w Sieradzu. Jego organizatorem była Warta Jr Sieradz.

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Arek

Niestety, gospodarze byli zbyt pewni siebie i przekonani, że ich drużyna wygra w końcu organizowany przez siebie turniej. Zawodnika turnieju powinien dostać obrońca Szkoły Gortata, był wyróżniającym się zawodnikiem i wszyscy to widzieli. Niestety przełknąć pigułkę goryczy po przegranej jest ciężko, widać to było po minach organizatorów. Proponuję Warcie Sieradz w następnym turnieju wystawić Wartę-biali, Wartę – zieloni, Wartę – niebiescy… itd. Wtedy będą mieli wszystkie puchary i nagrody dla siebie.

kamil

Żaden dramat… zawsze itytuje mnie na turniejach dzielenie nagród przez najlepszą trójką bo tka wypada…w stylu ” wy macie króla strzelców to wam damy zawodnika” albo ” wasz bramkarz wpuścił jednego gola ( nie ważne że miał trzy strzały) to damy jemu” to jest dopiero dramat…aczkolwiek na turnieju nie byłem być może ktoś z Gortata zasłuzył

Kamil

Zespół wygrał turniej i nie dostal żadnej nagrody indywidualnej? Drsmat