AKTUALNOŚCI
Roszady w Zarządzie Widzewa Łódź

Oficjalna strona drugoligowego Widzewa Łódź poinformowała o rezygnacji ze sprawowania funkcji członków Zarządu spółki przez dotychczasowego prezesa Przemysława Klementowskiego oraz wiceprezesa Dawida Lambrechta. Nowy prezes ma być wybrany jeszcze w tym roku. Poniżej treść komunikatu, który pojawił się na stronie czterokrotnych mistrzów Polski. 

/…/W Klubie podjęte zostały działania, które mają doprowadzić do wyłonienia odpowiednich następców ustępującego Zarządu. W tym kontekście nie bez znaczenia jest okoliczność, iż kierując się dobrem Klubu, w celu płynnego przekazania obowiązków i spraw bieżących związanych z funkcjonowaniem spółki, złożone rezygnacje nie wywołują skutków natychmiastowych. Tym samym spółka posiada nadal kompletne organy pozwalające na ciągłość działalności na dotychczasowych zasadach.

Rosnące wymagania organizacyjne, czy oczekiwane zwiększanie poziomu sportowego w naturalny sposób stanowią wyzwania, które coraz trudniej jest łączyć ze społecznym sprawowaniem funkcji zarządczych osobom, które podjęły się odbudowy Klubu od podstaw.

Wobec powyższego, pragniemy gorąco podziękować Panu Przemysławowi Klementowskiemu oraz Panu Dawidowi Lambrechtowi za dotychczas poświęcony czas i olbrzymie zaangażowanie w rozwój organizacyjny i sportowy Naszego Klubu.

Źródło: widzew.pl

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o