AKTUALNOŚCI
W Przedborzu zagrają dla Krzysia

5 i 6 stycznia w hali sportowej w Przedborzu odbędzie się II Noworoczny Turniej Charytatywny Gramy dla Krzysia. Jego organizatorem jest MKS Pilica Przedbórz przy udziale OZPN w Piotrkowie. Pierwszego dnia (sobota – 5 stycznia) odbędzie się turniej rocznika 2007 i młodsi. Dzień później rywalizować będą działacze, trenerzy, a także osoby, które pomagają w funkcjonowaniu klubu.

W turnieju dzieci wezmą udział: Pilica Przedbórz, Victoria Żytno, RKS Radomsko, GUKS Gorzkowice I, GUKS Gorzkowice II, PUKS DEKO Włoszczowa, a organizatorzy jeszcze nie zamknęli listy startujących zespołów.

Dzień później rywalizować będą: Pilica Przedbórz, RKS Radomsko, Victoria Żytno, VIS Gidle, KS Grocholice, KS Paradyż, Luciąża Przygłów, AKP forBET Pogrom Radomsko, Przyjaciele RTS Widzew Łódź. W tym turnieju organizatorzy chętnie przyjmą jeszcze jeden zespół. Więcej informacji na temat uczestnictwa w turniejach można uzyskać u organizatora: Dawid Łuczyński 785-147-410.

Krzysiu Jędrzejczyk to 9-letni chłopiec chorujący na dziecięce porażenie mózgowe, porusza się na wózku i wymaga stałej opieki. Celem dwudniowej imprezy jest pomoc finansowa na rehabilitację chłopca.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Heniek

Napewno lepszy od czerwonego nosa

Maro

Ten Łuczyński nadaje się na prezesa !!!!