AKTUALNOŚCI
Plan przygotowań Jutrzenki Warta

Na 10 stycznia Michał Łochowski, trener Jutrzenki Warta, która zajmuje w tabeli półmetka sieradzkiej klasy okręgowej trzecie miejsce, zaplanował pierwszy w 2019 roku trening. 19 stycznia piłkarze Juve wybiorą się do Sieradza aby wziąć udział w 27. Halowych Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej. Do drużyny dołączyć ma dwóch nowych graczy.

To Sylwester Pawlak oraz Marcin Kobierski, którzy grali ostatnio w Warcie Sieradz. W ramach przygotowań warcianie rozegrają siedem meczów sparingowych. Pierwszy mają zaplanowany 26 stycznia z LKS Kwiatkowice. Na 2 lutego trener Juve umówił potyczkę z Tęczą Brodnia, a na 9 lutego z LZS Brąszewice. Tydzień później (16 lutego) Jutrzenka zagra spotkanie z Pogonią Zduńska Wola, 23 lutego zmierzy się natomiast z KS Wieluń.

Pierwszy marcowy sparing piłkarze Jutrzenki zagrają z MKS Zduńska Wola (2 marca). Na 9 marca Jutrzenka szuka jeszcze rywala.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Mit

A co ten klub osiagnal ze jest tak zasluzony?

roman

I przykro mi tego zasłużonego Klubu , wyciągnięta kasa i brak wyników tego będą konsekwencje takich transferów – obym się mylił , według mnie awans do IV ligi awans zdobędzie drużyna z Brodnii