PGE Bełchatów Cup 2019 dla Znicza Pruszków

Szesnaście drużyn wzięło udział w halowym turnieju PGE Bełchatów Cup 2019, który rozegrany został w bełchatowskiej hali widowiskowo-sportowej. Rywalizowały zespoły rocznika 2010 i młodsze. Po zaciętej walce najlepszy okazał się Znicz Pruszków, który wyprzedził Ślęzę Wrocław, Hutnika Kraków i Piasta Gliwice. Te cztery drużyny rywalizowały w Lidze Mistrzów.

W Lidze Europy (miejsca 5-8) kolejność była następująca: Widzew Łódź, GKS II Bełchatów, Wisła Płock i Legia Soccer Schools I. Grupę Ekstraklasy (miejsca 9-12) wygrała Legia Soccer Schools II wyprzedzając Soccer Bełchatów, Polonię Warszawa i Zagłębie Sosnowiec. W Pucharze Polski (miejsca 13-16) triumfował GKS I Bełchatów przed UKS SMS Łódź, Lechią Tomaszów i Skrą Częstochowa.

Najlepszym strzelcem turnieju był Olek Andrysiak (Widzew Łódź), najlepszym zawodnikiem wybrano Iwo Ulatowskiego (Piast Gliwice), a najlepszym bramkarzem turnieju został Kacper Rusak (Znicz Pruszków).

Fot: Foto Piotr