AKTUALNOŚCI
Pilica Przedbórz wygrała turniej działaczy

To był niezwykły weekend. 33,285 złotych i 5 euro udało się zebrać organizatorom piłkarskiego turnieju dla Krzysia, który odbył się w Przedborzu. Niedzielne zmagania piłkarskich działaczy zakończyły się wygraną Pilicy Przedbórz, która w finale pokonała Victorię Żytno 3:1. Trzecie miejsce zajęła Polonia Gorzędów, a czwarte KS Paradyż.

Na kolejnych pozycjach uplasowały się: RKS Radomsko, ViS Gidle, Luciąża Przygłów, KS Grocholice, Przyjaciele RTS Widzew Łódź i AKP forBET Radomsko. Najlepszym bramkarzem wybrany został Kamil Kiełbik z Polonii Gorzędów, najlepszym zawodnikiem Paweł Barski z Pilicy Przedbórz, a najlepszym strzelcem Rafał Wrótniak z Victorii Żytno.

Pilica grała w następującym składzie: Arkadiusz Nowak, Krzysztof Włodarczyk, Adam Nowakowski, Grzegorz Pawelak, Grzegorz Karasiński, Paweł Barski, Marek Jończyk.

Jestem pod ogromnym wrażeniem kwoty, którą udało nam się zebrać na rehabilitację Krzysia. Po raz kolejny kluby z okręgu piotrkowskiego i kieleckiego pokazują, że mają wielkie serce. Jako.organizatorzy składamy wielkie ukłony i dziękujemy – powiedział Dawid Łuczyński, organizator turnieju.

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Marek

Brawo dla organizatorów!!!