AKTUALNOŚCI
Turniejowe zwycięstwo Warty Sieradz

Czwartoligowa Warta Sieradz triumfatorem 27. Halowych Mistrzostw Ziemi Sieradzkiej, które rozegrano w hali sportowej przy ul. Mickiewicza w Sieradzu. W finale, tak jak i rok temu, sieradzanie zmierzyli się z Pogonią Zduńska Wola. Wówczas przegrali 0:1. Tym razem triumfowali 2:0. Pierwszy gol padł ze strzału samobójczego Oktawiana Maliszewskiego. Drugiego zdobył Łukasz Chojecki.

plecaki-sportowe-keeza

Na miejscu trzecim GKS Orkan Buczek, który pokonał w małym finale LKS Kwiatkowice 3:1. W półfinale Pogoń wygrała z Orkanem 3:1, a Warta Sieradz pokonała LKS Kwiatkowice 2:0.
Kolejne miejsca zajęły: Jutrzenka Warta, Czarni Rząśnia, Warta Działoszyn i LZS Brąszewice.

Królem strzelców turnieju został Łukasz Chojecki (Warta) – 5 goli. Najlepszym bramkarzem zaś Maciej Mielcarz (Warta Sieradz).

Warta Sieradz: Maciej Mielcarz, Patryk Rozmarynowski – Łukasz Chojecki, Marcin Kacela, Łukasz Mitek, Adam Patora, Wiktor Płaneta, Michał Sitarz, Krzysztof Składowski, Mariusz Zawodziński, Mateusz Jaworski, Jakub Szulc.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Warciorz

Szkoda tego drugiego bramkarza Warty, mógł na ostatnie sekundy wejść na bramkę za Mielcarza.
A przedmówcom wyjaśnię, że ten drugi bramkarz jest z juniorów naszego klubu.

Organizator

Dobrze przygotowany turniej ,sprawnie zrobione, szkoda że nie było kawy jakiś przekąsek, drużyny i warty i pogoni a także uważam ja bardzo dobrze przygotowani, młodzi chłopcy z wielką ambicja, drużyna boczku jak oglądałem to tak naprawdę najlepiej mi się podobali !walczyli dostatniego Gwizdka

Sieradzak

Warta to klub Ziemi Sieradzkiej i zawodnicy z niej się wywodzący powinni w niej grać

wartek

Myślę że dobrym rozwiązaniem jest przeniesienie treningów warty do łodzi. Taniej wyniesie dojazd mitka do łodzi niż 15 z łodzi do Sieradza.

Sieradzak

Co wy zrobiliscie z tymi chlopakami z Sieradza…wstyd zeby nasze miasto reprezentowala zgraja łodziaków ktorzy nie prezentuja niczego lepszego niz nasi chlopacy! Chore ambicje i polityka

rks-radomsko-keeza