Pierwsza w 2019 roku wygrana ŁKS Łódź

W pierwszym w 2019 roku sparingu pierwszoligowy ŁKS Łódź wygrał z drugoligowcami z Elany Toruń 1:0 (1:0). Jedyny gol padł po strzale Wojciecha Łuczaka. W drużynie prowadzonej przez trenera Kazimierza Moskala nie było żadnego nowego piłkarza. Wystąpili za to pozyskani przez łodzian zimą Łukasz Sekulski oraz Adrian Klimczak.

Łodzianie, zwłaszcza w pierwszej połowie, mieli wyraźną przewagę i stworzyli sobie jeszcze kilka okazji bramkowych. Rywale tylko raz zagrozili bramce Michała Kołby, ale łodzianin interweniował w dobrym stylu. W drugiej połowie mecz stracił na atrakcyjności, był za to brutalny.

ŁKS Łódź – Elana Toruń 1:0 (1:0)
Bramka: Wojciech Łuczak 17

ŁKS: Michał Kołba (46′  Dominik Budzyński) – Artur Bogusz (46′ Jan Grzesik), Jan Sobociński (46′ Kamil Juraszek), Maksymilian Rozwandowicz (46′ Oskar Koprowski), Kamil Rozmus (46′ Adrian Klimczak) – Dani Ramírez (46′ Maciej Wolski), Lukáš Bielák (46′ Bartłomiej Kalinkowski), Mateusz Gamrot (46′ Łukasz Piątek), Wojciech Łuczak (46′ Patryk Bryła), Piotr Pyrdoł (46′ Jakub Kostyrka) – Łukasz Sekulski (46′ Rafał Kujawa).