AKTUALNOŚCI
Świt mistrzem okręgu piotrkowskiego

Grający w klasie okręgowej Świt Kamieńsk wywalczył Halowe Mistrzostwo Okręgu Piotrkowskiego. W turnieju, który rozegrany został w Wolborzu zespół z Kamieńska wywalczył osiemnaście punktów i o trzy wyprzedził KS Paradyż (klasa A). Trzecie miejsce wywalczył Włókniarz Moszczenica. Zaskoczeniem była słaba postawa czwartoligowców.

plecaki-sportowe-keeza

Poziom zawodów był niezwykle wyrównany. Sześć wygranych w siedmiu meczach dało mistrzostwo Świtowi Kamieńsk. W najważniejszym pojedynku turnieju drużyna z Kamieńska pokonała KS Paradyż 3:0. Na najniższym stopniu podium uplasował się moszczenicki Włókniarz. W jego barwach grał najskuteczniejszy piłkarz turnieju – Zbigniew Kowalczyk. Strzelił sześć bramek. Najlepszym bramkarzem mistrzostw został natomiast Mateusz Tworkowski z KS Niedośpielin. Jego zespół zajął czwarte miejsce. Najlepszym piłkarzem uznano zaś zawodnika Omegi Kleszczów Jarosława Kurzynogę. Tabelę zamknął ubiegłoroczny mistrz – Stal Niewiadów.

Końcowa tabela turnieju:
1. Świt Kamieńsk 7 18 15-6
2. KS Paradyż 7 15 12-6
3. Włókniarz Moszczenica 7 12 7-6
4. KS Niedośpielin 7 10 7-3
5. Szczerbiec Wolbórz 7 9 5-9
6. Omega Kleszczów 7 7 7-10
7. RKS Radomsko 7 6 10-13
8. Stal Niewiadów 7 5 2-11

Świt Kamieńsk: Mateusz Pukacz, Szymon Błachowicz, Bartosz Kulka, Tomasz Bąkowicz, Przemysław Danielski, Jarosław Danielski, Marcin Musiał, Konrad Szmit, Jacek Kuliberda, Przemysław Olejnik.
Grający trener: Przemysław Olejnik

Organizatorem mistrzostw były: OZPN Piotrków, Szczerbiec Wolbórz oraz Urząd Miasta i Gminy w Wolborzu. Turniej był jednocześnie memoriałem Zdzisława Bińka – zasłużonego działacza wolborskiego klubu.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Staszek Anioł

Może następnym razem niech ten turniej się odbędzie np. pod koniec marca. Wtedy nikomu nie będzie kolidowało.

Dario

Poziom był wyrównany i niestety bardzo niski. Organizacyjnie bardzo dobrze ale kibiców jak na lekarstwo a zespoły 4 ligowe w 4 składach.

rks-radomsko-keeza