AKTUALNOŚCI
Ambitne plany młodej drużyny UKS SMS

Najbliższe miesiące zapowiadają się dla zespołu UKS SMS Łódź (rocznik 2003) niezwykle atrakcyjnie. Przyniosą nie tylko zmagania w lidze wojewódzkiej, ale również kontrolne mecze z najmocniejszymi akademiami piłkarskimi w Polsce oraz wyjazdy zagraniczne. Drużyna Dawida Kroczka dziś wyjeżdża na Ukrainę, gdzie we Lwowie weźmie udział w niezwykle mocno obsadzonym turnieju.

gadzety kibica keeza

 

UKS SMS Łódź zagra tam z drużynami z Białorusi, Rosji, Ukrainy i Słowacji. Miesiąc później łodzianie wylecą do Holandii, a w sierpniu wrócą do Lwowa, aby wziąć udział w turnieju organizowanym przez Karpaty.

Trzy lata temu miałem możliwość odbycia 2-tygodniowego stażu szkoleniowego w jednej z najlepszych akademii piłkarskich na świecie – Benfice Lizbona. Dzięki współpracy z COMT udało się nawiązać całą listę kontaktów z zagranicznymi klubami co w konsekwencji skutkuje tym, że nasz zespół może wybrać się właśnie na zagraniczne zmagania – komentuje trener rocznika 2003 Dawid Kroczek.

Dbamy o rozwój naszych zawodników i chcemy w nich inwestować aby mogli jak najlepiej rozwijać się sportowo i rywalizować na jak najwyższym poziomie. Jest to olbrzymia szansa dla zawodników aby wypromować swoje umiejętności i być może wpaść w oko zagranicznym skautom – dodaje prezes UKS SMS Łódź Janusz Matusiak.

Waporyzator do suszu

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments