AKTUALNOŚCI
Przymusowa przerwa Włókniarza i KAS

Wydawałoby się, że opady śniegu, które miały miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek, nie powinny być przeszkodą w treningach. Od czterech dni bowiem białego puchu nie przybywa, a ten który spadł można było dawno posprzątać. Tak powinno być, ale nie wszędzie jest. Przykładem może być Konstantynów Łódzki. Dwie seniorskie drużyny – Włókniarz i KAS musiały zawiesić treningi. 

Promocja plecaki sportowe keeza

Od kilku dni nie trenujemy, bo nie możemy się doprosić o odśnieżenie boiska ze sztuczną nawierzchnią – mówi Jakub Światłowski z KAS Konstantynów. – W poniedziałek z chłopakami odgarnęliśmy trochę śniegu z boiska i wydawało się nam, że odpowiednie służby we wtorek zajmą się problemem. Dziś jest tymczasem środa, a śnieg leży i nikt nie chce go zebrać. Usłyszałem jedynie, że zebranie białego puchu ciągnikiem jest niemożliwe, bo ucierpi na tym sztuczna nawierzchnia. Prosiłem również o większą liczbę łopat, abyśmy my mogli sami posprzątać boisko. Również spotkałem się z odmową. Włókniarz musiał odwołać zajęcia i my również. Mamy nadzieję, że zaplanowane na weekend sparingi się odbędą, chociaż z tego co wiem to trener Włókniarza Marcin Olejniczak zastanawia się nad miejscem rozegrania spotkania – dodaje Światłowski.

Działacz KAS przesłał nam również zdjęcie boiska, które zamieszczamy. Pozostaje mieć nadzieję, że zarządca boiska, którym jest Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie, stanie na wysokości zadania i zlituje się nad piłkarzami.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
era

za przykład można wskazać MOSiR Aleksandrów Łódzki, tam zawsze boisko gotowe do trenowania, niezależnie od pory roku i ilości opadów.

udyby

Jedyne boisko na świecie o sztucznej nawierzchni które nie jest odśnieżane 😀 Hit i gratulacje dla zarządcy 😀

Kefir

No straszna sprawa

Karkonosze Jelenia Góra

To jest ewenement na skale kraju – miec boisko ze sztuczna nawierzchnią i go nie odsniezac. My u siebie jezdzimy do pobliskiej miejscowości aby trenowac na sztucznej murawie i miejscowe wladze zawsze boisko przygotowuja na 100%. Chłopaki z KAS walczcie o swoje tak jak w Grodzisku 🙂

rks-radomsko-keeza