ŁKS pewnie pokonał trzecioligowca

Pierwszoligowy ŁKS Łódź wygrał mecz sparingowy z trzecioligową Polonią Środa Wielkopolska 3:1 (1:1). Mecz rozegrano na sztucznym boisku przy ul. Minerskiej w Łodzi. Grano natomiast 3 razy 30 minut. Dla podopiecznych trenera Kazimierza Moskala było to ostatnie spotkanie przed wylotem na zgrupowanie do tureckiej miejscowości Side.

Łodzianie wylatują do Side w sobotę około 13:30 z Berlina. Do stolicy Niemiec wyjeżdżają natomiast w sobotni poranek z Łodzi.

ŁKS Łódź – Polonia Środa Wielkopolska 3:1 (1:1)
Bramki: Jakub Kostyrka 23, Łukasz Sekulski 48-karny, Adam Ratajczyk 88 – Szymon Zgarda 44-karny

ŁKS Łódź I tercja: Arndt – Grzesik,  Juraszek, Rozmus, Koprowski – Romanowicz, Kalinkowski, Łuczak, Maschera – Kostyrka, Kujawa. II tercja: Budzyński – Bogusz, Juraszek, Sobociński, Klimczak – Ratajczyk, Piątek, Bielak, Wolski, Pyrdoł – Sekulski. III tercja: Kołba – Bogusz, Juraszek, Sobociński, Klimczak – Ratajczyk, Piątek, Bielak, Wolski – Pyrdoł, Sekulski.