AKTUALNOŚCI
Piłkarze ŁKS Łódź dotarli do Turcji

Po kilkunastogodzinnej podróży, wiodącej przez lotnisko w Berlinie, w sobotę w godzinach popołudniowych naszego czasu piłkarze ŁKS Łódź zameldowali się w tureckim Side, gdzie przez najbliższych 11 dni szlifować będą formę przed inauguracją rundy wiosennej I ligi. Dziś w południe podopieczni Kazimierza Moskala odbędą pierwsze zajęcia na naturalnej murawie.

plecaki-sportowe-keeza

Kadra beniaminka zaplecza Lotto Ekstraklasy na tureckie zgrupowanie liczy łącznie 27 zawodników. Nie zabrakło w niej nowych twarzy w ełkaesiackich barwach, czyli Adriana Klimczaka i Łukasza Sekulskiego. Z drużyną nad Bosfor udała się także spora liczba młodych piłkarzy.

Podczas obozu w Turcji ŁKS rozegra trzy spotkania kontrolne: 13 lutego z FK Armawir (rosyjska pierwsza liga), 16 lutego z Szachtiorem Karaganda (kazachska ekstraklasa) i 20 lutego z Torpiedo Żodzino (białoruska ekstraklasa).

Zgodnie z zapowiedzią główny sponsor ŁKS – firma bukmacherska forBET przygotowuje codzienne meldunki z Turcji. Pierwszą relację można znaleźć pod linkiem:

LINK

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Ttt

To tv TTV nagrywają ,, pierwszy rz za granica „

rks-radomsko-keeza