AKTUALNOŚCI
Piłkarki UKS SMS Łódź zagrają z mistrzem

Trudne zadanie czeka w najbliższą niedzielę piłkarki UKS SMS Łódź. Podopieczne Marka Chojnackiego zmierzą się w Łęcznej z mistrzem Polski – Górnikiem w szesnastej kolejce Ekstraligi. Futbolistki wracają na ligowe boiska po przerwie na mecze pierwszej reprezentacji Polski oraz Under 19. To były udane występy naszych kadrowiczek.

plecaki-sportowe-keeza

W Portugalii, pierwszy zespół narodowy, z siedmioma piłkarkami Górnika w kadrze, zajął drugie miejsce w prestiżowym turnieju Algarve Cup, pokonując mistrza Europy – Holandię 1:0 i inny zespół europejskiej czołówki – Hiszpanię 3:0. Takich rezultatów polska reprezentacja kobiet jeszcze nigdy wcześniej nie osiągnęła. Z kolei reprezentacja U-19, z łodziankami Pauliną Filipczak i Oliwią Szperkowską w składzie, wygrała w Turcji turniej remisując z Węgrami 2:2 oraz pokonując Kosowo 4:0 i Czechy 2:1.

W rundzie jesiennej, łodzianki przegrały na własnym stadionie z Górnikiem 1:2 po golu w końcówce spotkania. Teraz czeka je jeszcze trudniejsze zadanie. Trener Marek Chojnacki ma do dyspozycji wszystkie piłkarki.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza