AKTUALNOŚCI
Zagraniczne sparingi młodego UKS SMS

Kolejne zagraniczne doświadczenie zdobyli zawodnicy UKS SMS Łódź (rocznik 2003). Tym razem wybrali się do Niemiec i Holandii, gdzie zmierzyli się z lokalnymi akademiami piłkarskimi. Udało im się zwiedzić także stadion Bayeru Leverkusen. W pierwszym spotkaniu podopieczni Dawida Kroczka i Jarosława Wargowiaka pokonali SC Germanię Reusrath aż 13:1. Kolejni rywale byli mocniejsi.

plecaki-sportowe-keeza

UKS SMS przegrał z MVV Maastricht 1:2 i uległ Rodzie Kerkrade 1:4. Warto jednak wspomnieć, że w drużynach tych zagrali piłkarze o rok starsi.

Był to dla nas bardzo cenny wyjazd, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest rywalizacja na poziomie międzynarodowym. Cieszymy się, że mogliśmy sprawdzić się na tle wymagających rywali a co więcej zagrać na głównych stadionach z takimi zespołami jak MVV Maastricht oraz Roda Kerkrade. W każdym meczu mierzyliśmy się ze starszymi rocznikami ale mimo tego w naszej grze mogliśmy dostrzec wiele pozytywów, które miejmy nadzieję zaprocentują w przyszłości. Dzięki temu nasi zawodnicy mogą zobaczyć nad czym jeszcze muszą pracować, tak aby starać się coraz lepszymi piłkarzami. Już w czerwcu wybieramy się do Lizbony gdzie przyjdzie nam się mierzyć miedzy innymi z Benficą oraz Sportingiem Lizbona – podsumował wyjazd trener UKS SMS Łódź 2003 Dawid Kroczek.

Skład UKS SMS Łódź podczas wyjazdu: Maksymilian Ciołek, Jakub Burek, Maksym Rosiński, Jakub Garnysz, Jakub Szkudlarek, Jakub Wroński, Jakub Krói, Alan Dobrzański, Adam Dela, Wiktor Florczak, Jan Włodarek, Gracjan Szpucha, Karol Ira, Dawid Salamon, Szymon Kuna, Kacper Majkowski, Filip Kępisty, Marek Grądzki, Leonard Zmarzlik, Jakub Wieszczycki, Piotr Woźnikiewicz.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza