AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

To już ostatni sparingowy weekend w naszym województwie. Za tydzień drużyny III i IV ligi walczyć będą o ligowe punkty. W najciekawszych spotkaniach Unia Skierniewice pokonała wicelidera IV ligi łódzkiej Wartę Sieradz 2:1 (2:1), a RKS Radomsko zremisował na własnym boisku z Wartą Działoszyn 1:1 (1:1). Wysoko wygrały zespoły Zjednoczonych Stryków i Pilicy Przedbórz.

III liga
(sobota – 9 marca)
Unia Skierniewice – Warta Sieradz 2:1 (2:1)
(Damian Warchoł, Tomasz Kolus – Adam Patora)
Pelikan Łowicz – Wisła II Płock 6:3 (3:3)
(dla Pelikana: Damian Szczepański 2, Krystian Stolarczyk, Sebastian Czapa, Bartosz Broniarek, Robert Kowalczyk)

IV liga
(sobota – 9 marca)
RKS Radomsko – Warta Działoszyn 1:1 (1:1)
(Bartosz Bujalski – Jardel Cruz)
Włókniarz Zelów – Świt Kamieńsk 3:3 (2:1)
(Albin Maciejewski, Jacek Majda, Kamil Bendkowski – Szymon Błachowicz 2, Jarosław Bąkowicz)
MKP-Boruta Zgierz – Orzeł Parzęczew 2:1 (1:1)
(dla MKP: Patryk Pietrasiak 2)
Pelikan II Łowicz – Zjednoczeni Stryków 0:5 (0:2)
(Joachim Pabjańczyk 2, Karol Chmielewski 2, Jacek Drożdż)
Widzew II Łódź – Termy Ner Poddębice 5:0 (2:0)
Orkan Buczek – Andrespolia Wiśniowa Góra 0:1 (0:0)
(Sebastian Radzio)
Stal Niewiadów – KS Paradyż 3:0 (2:0)
(Łukasz Pach, Wojciech Gulas, Marcin Kotynia)
Pilica Przedbórz – Victoria Żytno 6:0 (4:0)
(Przemysław Kornacki 2, Artur Kucharski, Daniel Potakowski, Wiktor Majewski, Jakub Tazbir)
ŁKS II Łódź – Pogoń Zduńska Wola 4:4 (1:2)
(dla Pogoni: Radosław Pęciak, Oktawian Maliszewski, Adam Konieczny, Mikael Idzikowski)
GKS Ksawerów – LKS Kwiatkowice 0:3 (0:2)
(Łukasz Pierzyński, Michał Bogdan, Kamil Stegliński)

Wyniki drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
KAS Konstantynów – Włókniarz Pabianice 2:3 (0:2)
Omega II Kleszczów – Polonia Gorzędów 2:2 (2:0)
Alfa Kleszczów – Hetman Rusiec 2:2 (1:1)
KS Wieluń – LZS Brąszewice 3:2
Sokół II Aleksandrów – Czarni Smardzew 4:3 (3:1)
KS Niedośpielin – Szczerbiec Wolbórz 7:5
Victoria Łódź – Kolejarz Łódź 5:4
Włókniarz Pabianice – LKS Różyca 3:5 (0:3)
Iskra Dobroń – Tęcza Brodnia 1:9
Victoria Szadek – Olimpia Karsznice 5:4
LKS Tubądzin – LKS Pyszków 1:2
GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Rąbień 2:1 (1:0)
Korona Wejsce – Dar Placencja 5:1 (4:0)

25
Dodaj komentarz

25 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
24 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szara eminencja

Stal Głowno 1-1 Orzeł Nieborów

DRzewica

KS Potworów – MGKS Drzewica 2:5

Walasek

Skalnik Sulejów – Concordia 0:2

Zdzichu19

UMKS Ostrowia Ostrówek : LZS Staw
3:0

David

KS RADOSZEWICE- Motor Praszka junior starszy 7-0
Bramki: Bratek Jamiński-3, Dominik Chlebicki-2, Artur Tyka, Zbyszek Lont

1 3 4 5