Rezerwowy dał awans Lechii Tomaszów

Lechia Tomaszów Mazowiecki w półfinale Pucharu Polski szczebla wojewódzkiego. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca zapewnili sobie awans w sobotę pokonując Sokoła Aleksandrów 2:1 (0:1). O wygranej tomaszowian zadecydował gol rezerwowego Bartosza Snopczyńskiego w ostatniej minucie meczu. Za tydzień obie drużyny rywalizować będą już o ligowe punkty.

Sokół, który był faworytem meczu, objął prowadzenie w 17. minucie po golu Bartłomieja Maćczaka. W drugiej połowie, kiedy gra była już dużo ciekawsza Lechia doprowadziła do remisu strzelając gola z rzutu karnego. Ostatnie około 10 minut miejscowi grali w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Eryka Kapronia. I właśnie wtedy tomaszowianie stworzyli sobie najlepsze okazje bramkowe. Obie zmarnował Kamil Lewiński. Już w doliczonym czasie gry wygraną miejscowym zapewnił Bartosz Snopczyński.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Aleksandrów 2:1 (0:1)
Bramki: Piotr Kornacki 68-karny, Bartosz Snopczyński 90 – Bartłomiej Maćczak 17

Lechia: Grejber – Jakubczyk, Cyran, Bartosiński, Kornacki – Kaproń, Bąkowicz (77′ Rymek), Amroziński (60′ Lewiński), Buczkowski – Szymczak, Nowak (76′ Snopczyński)

Sokół: Kaniecki – Żwir, Ślęzak, Gieraga, Szarpak – Rozwandowicz (32′ Sarafiński), Kasperkiewicz, Głowiński (81′ Kaczmarek), Maćczak (85′ Szymański) – Cempa, Bogołębski.