AKTUALNOŚCI
Doświadczeni gracze pomogą UKS Concordii

Dwóch niezwykle doświadczonych zawodników występowało będzie w rundzie wiosennej w drużynie UKS Concordii 1909 Piotrków, która walczyła będzie o awans do piotrkowskiej klasy A. To Hubert Górski i Janusz Stolarski. Obaj mają za sobą występy w II lidze, w barwach Concordii. Grali również w innych klubach z okręgu piotrkowskiego.

plecaki-sportowe-keeza

39-letni Górski i o cztery lata młodszy Stolarski trenują z drużyną Pawła Płomińskiego i przygotowują się do rundy wiosennej. – Z pewnością młodzi piłkarze będą się mieli od kogo uczyć. Wiosną spróbujemy powalczyć o zwycięstwo w każdym meczu, a czy przyniesie to możliwość walki o awans, zobaczymy – mówi trener piotrkowskiej drużyny.

Górski wystąpił już w jednym spotkaniu rundy jesiennej. Po odejściu z dawnej Concordii (II i III liga) grał przez wiele lat w Omedze Kleszczów. Stolarski zaś występował ostatnio w Pilicy Przedbórz.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Marek Jonczyk

Janusz – jeden z najpozotywniejszych z którym miałem zaszczyt występować i dzielić szatnie, a zarazem jeden z najmniej przyjemnych jeśli był przeciwnikiem
Ps. Janusz mam nadzieję, że Puchar Polski nas nie skrzyżuje, a co najwyżej jakiś grill;)

chłopak_osiwieje

już myślałem, że karierę wznawia „utalentowany junior”, którego przeszkodziły kontuzje 😉

rks-radomsko-keeza