AKTUALNOŚCI
Tęcza Brodnia wygrała w dziesiątkę

Rundę wiosenną rozpoczęła sieradzka klasa okręgowa. Prowadzona przez trenera Mariusza Gałaja Tęcza Brodnia wygrała wyjazdowe spotkanie z MKS Zduńska Wola 2:0 (0:0). Co ciekawe, piłkarze z Brodni strzelili oba gole w końcówce meczu, kiedy grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Igora Szczepaniaka w 74. minucie.

Cztery minuty później prowadzenie dał Tęczy Dawid Różycki. MKS rzucił się do odrabiania strat, ale w 88. minucie nadział się na kontrę. Wiktor Tylczyński ustalił wynik spotkania na 2:0.

MKS Zduńska Wola – Tęcza Brodnia 0:2 (0:0)
Bramki: Dawid Różycki 78, Wiktor Tylczyński 88

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Jan

Do kibić nie martw się Buczek na pewno się nie rozpadnie a wręcz odwrotnie mocno się wzmocni gmina i sponsor na pewno mocno dają radę

Kibic

Brodnia ma zająć miejsce Buczku bo nie mają gdzie grać a truskawki wycofują się po rundzie wiosennej zaczną od B-klasy

Marek

Szadkowiak nie podszywaj się pod szadkowiaka. Jest kasa to grają. Pytanie czy to mądre tyle płacić w 4 lidze? I ile osób tam gra miejscowych?

szadkowiak

Buczek gmina jest górą w piłkarskim środowisku regionu sieradzkiego ,Brodnia w czubie okregowki Buczek w czubie 4ligi Co oni w tej gminie zrobili ze tak się rozwinęli ,nie tylko w sporcie ,na wszystko maja Gratulacje

widz

Zabawa w piłkę , żadnych wzmocnień w okresie zimowym , No pięknie panowie działacze. Czy szykujecie drużynę do rozwałki po sezonie ? Czy MURINIO wytrzyma do końca sezonu ? Ech..