AKTUALNOŚCI
Lechia Tomaszów ma nową stronę

Trzecioligowa Lechia Tomaszów Mazowiecki ma w końcu nową stronę internetową. Po kilku miesiącach oczekiwań, kibice w końcu doczekali się oficjalnej witryny – lechiatm.pl. Strona dla sympatyków zielono-czerwonych została uruchomiona w sobotni wieczór (16 marca) punktualnie o godzinie 19:23 – symbolizującą rok powstania klubu.

Klub z Tomaszowa Mazowieckiego utracił swoją witrynę wraz z odejściem sponsora głównego w sierpniu 2018 roku. Od tamtego czasu wszystkie oficjalne informacje klubowe zamieszczane były na profilu facebookowym Lechii. Prace nad budową nowej strony były wielokrotnie przekładane ze względu na sprawy organizacyjne. Ostatecznie administratorzy odpowiedzialni za klubowe media zielone światło otrzymali na początku lutego i od razu wzięli się do pracy. Po ponad miesiącu witryna w końcu wystartowała. Twórcy strony chcieli zrobić dla kibiców niespodziankę. Ujawniona ona została o magicznej dla kibiców godzinie 19:23. Dokładnie o tej porze na profilu facebook rozpoczęła się relacja audio podczas, której podano adres strony oraz omówiono jej poszczególne elementy. Sądząc po reakcjach obserwujących kibiców niespodzianka się udała.

Główne źródło informacji o trzecioligowym klubie z Tomaszowa Mazowieckiego dostępne jest pod adresem www.lechiatm.pl . Na stronie oprócz głównych danych dotyczących historii klubu, stadionu, biletów i władz klubu, zamieszczono również informacje dla mediów oraz poświęcono specjalną zakładkę dla kibiców, na której fani lechistów będą mogli przekazywać różne komunikaty społecznościowe.

Bardzo cieszymy się, że po tak długim czasie w końcu możemy oddać w ręce internautów oficjalną stronę naszego klubu. Oczywiście jest w niej jeszcze sporo rzeczy do zrobienia. Wszystko jednak chcemy skrupulatnie i systematycznie uzupełniać z biegiem czasu. Mamy sporo pomysłów na wprowadzenie ciekawych rzeczy. Nie zamykamy się jednak tylko nad swoją koncepcją. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych użytkowników i liczymy na ich kreatywność. Chcemy, aby oficjalna strona Lechii była wspólnym źródłem informacji – powiedział Dawid Saj, rzecznik prasowy Lechii Tomaszów.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
RKS

W Lechii Akademia to zostala już tylko z nazwy , koordynator Bartuś wszystko rozdupczył . Zniszczył coś co bylo budowane przez parę lat . Szkoda dzieci i zaangażowania rodziców. Tak na marginesie to za parę miesięcy ukaże się publikacja opisująca i rozliczająca dokonania pana koordynatora .

Olo

Brawo ! Na stronie nic o młodzieży. Zero o Akademii… Czyli za chwilę również nastąpi podział w budżecie na 2 osobne kluby !!!