AKTUALNOŚCI
Gorzkowice na Syngenta Cup

Piłkarze Gminno – Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gorzkowice” r. ’98 wzięli udział w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Syngenta Cup 2011. Zawody odbyły się w Czempiniu (woj. wielkopolskie), a organizatorem imprezy był miejscowy UKS As Czempiń oraz firma Syngenta, która w ten sposób chciała uczcić X-lecie swojej działalności.


Do udziału w turnieju zaproszono dziesięć Uczniowskich Klubów Sportowych działających w małych miejscowościach, które wyselekcjonowano na podstawie ich osiągnięć oraz opinii związków sportowych. Już samo zaproszenie było więc dla każdego z uczestników wyróżnieniem.

Piłkarze GUKS w fazie grupowej zmierzyli się z z LUKS Surma Barczewo (7:2), UKS Junior Zbąszynek (2:6), UKS Biała Nyska/Sidzina (7:0) oraz UKS As Czempiń (0:3). Uzyskane wyniki dały trampkarzom GUKS trzecie miejsce w grupie. W meczu o piąte miejsce w turnieju młodzi Gorzkowiczanie pokonali UKS Lipno Stęszew 4:1.

Turniej wygrała drużyna UKS Junior Zbąszynek, która pokonała w finale UKS Spartę Sycewice 4:2.

Impreza była znakomicie przygotowana pod względem organizacyjnym. Firma Syngenta, oprócz pokrycia kosztów organizacji turnieju, ufundowała każdemu klubowi uczestniczącemu w zawodach dwa komplety strojów piłkarskich.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments