AKTUALNOŚCI
OSP Iskra Głowno nie zagra wiosną

Z rozgrywek łódzkiej klasy A (grupa III) wycofał się zespół OSP Iskra Głowno. Drużyna zajmowała na półmetku rozgrywek przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Klub poinformował o tym na swoim Facebookowym profilu. Wiosną spotkania, w których miała grać Iskra, będą weryfikowane jako walkowery dla przeciwników.

11
Dodaj komentarz

11 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic Iskry Głowno

Bez-radny

Jest to nowy (stary) zarząd. W jego składzie są te same skorumpowane osoby, które były członkami zarządu wcześniej ale pozamieniali się teraz tylko krzesełkami. W obecnym zarządzie zasiada jedna osoba, której najbardziej zależy na tym żeby Klub nie tyle co nie wystartował w rozgrywkach na wiosnę ale najlepiej jakby w ogólnie nie istniał. Smutne to jest ale jednak prawdziwe :/

Bez-radny

A duże zmiany są między starym a nowym zarządem? Czy tylko prezes się zmienił? Ciekawi mnie kto z tego zarządu tak hamuje start Iskry w rozgrywkach?

Kibic Iskry Głowno

Bez-radny Burmistrz Głowna nie zasiada w zarządzie OSP.

Bez-radny

Pyt do zorientowanych:
Czy burmistrz Głowna nadal jest w zarządzie OSP Głowno?

Kibic Iskry Głowno

Kibic pieniądze w takim Głownie by się znalazły na funkcjonowanie Klubu chociażby do momentu, kiedy będą zgłaszane kolejne wnioski do Urzędu Miasta o przyznanie środków finansowych z budżetu na sport. W obecnej chwili na przeszkodzie stoi nowy (stary) zarząd. Do dzisiejszego dnia nie podali jakiegokolwiek stanowiska w tej sprawie. Runda rusza już w weekend. Wszyscy się zastanawiają o co chodzi i kiedy padnie jakaś decyzja, a jeżeli padnie to jaka? Nawet gdyby w/w środki finansowe się znalazły albo udałoby się zebrać jakiekolwiek pieniądze „na start” z jakiejś zbiórki czy coś to i tak musi paść decyzja owego zarządu. Znając sytuację… Czytaj więcej »

rks-radomsko-keeza