AKTUALNOŚCI
Finał wojewódzkiego Pucharu w Piotrkowie

Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich kibiców piłkarskich w Piotrkowie Trybunalskim. Stadion Miejski Concordia będzie areną meczu finałowego Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego. Taką decyzję podjęło prezydium ŁZPN, a wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego Andrzej Kacperek zapewnił, że obiekt będzie na tę okoliczność przygotowany.

Na stadionie już trwają prace mające na celu jak najlepsze przygotowanie murawy. – Cieszymy się bardzo, że nasza współpraca z ŁZPN układa się bardzo dobrze i obiecany kibicom finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim odbędzie się w naszym mieście – powiedział Kacperek.

Finał Pucharu Polski najprawdopodobniej rozegrany będzie 22 czerwca. W poprzednim sezonie wojewódzki szczebel Pucharu Polski zakończył się wygraną KS Paradyż, który pokonał Wartę Sieradz.

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Hznzkxk kxoz

Przecież tam jest jedna wielka glina a nie boiska tylko z daleka wygląda ładnie

chłopak_osiwieje

„obiecany kibicom finał”! Którym? Nikt nie jest zainteresowany tym, pożal się Panie Boże, spotkankiem.
Mieszkańcy Piotrkowa to raczej oczekują, że ich dzieci będą miały gdzie trenować, chyba że tę piaskownicę uznajemy za boisko treningowe z prawdziwego zdarzenia.

Walasek

Andrzej weź się w garść… Kluby płacą krocie za wynajem boisk które nie mają weryfikacji a Ty się bawisz w puchar Polski którego nie można na tym obiekcie zorganizować jako imprezy masowej? Bo chyba chodzi o to żeby było jak najwięcej ludzi? Czy tylko o to żeby się odbył mecz na który przyjadą kibice zainteresowanych drużyn? Co zrobicie Wy i co zrobi osir jak drużyny które grają na concordii będą musiały grać gdzie indziej? Podobno opłatami za oba stadiony ma się niedługo zająć rzecznik praw obywatelskich…. Czuję że będzie płacz i zgrzytanie zębów w Piotrowskim magistracie