AKTUALNOŚCI
Pierwszy trening futbolu chodzonego

Już w najbliższy poniedziałek (25 marca) rozpoczyną się regularne treningi walking futbolu w Łodzi. Do końca maja będą się one odbywały w hali ośrodka Vera Sport przy ulicy Siewnej 15. Pierwsze zajęcia rozpoczną się o 19:00 (zbiórka przed wejściem o 18:45). Ze względu na duże zainteresowanie, o uczestnictwie w treningu zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisywać mogą się zarówno osoby indywidualne jak i grupy (drużyny). W trwających godzinę zajęciach będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 18 osób, które zapoznają się z przepisami do gry, a potem rozegrają mecz pod okiem sędziów chodzonej odmiany piłki nożnej (2 razy 20 minut).

Oficjalne mecze i turnieje rozgrywane na całym świecie odbywają się w kategoriach wiekowych +50 i +60 ale w treningu będzie mógł wziąć udział każdy, kto chciałby miło i aktywnie spędzić czas (także kobiety). Aby zarezerwować miejsce wystarczy napisać maila na adres kontakt@walkingfutbol.pl albo zadzwonić pod numer telefonu 690 990 278. W przypadku zgłoszenia grupy/drużyny mail musi zawierać imiona i nazwiska uczestników oraz telefon kontaktowy do jednej osoby odpowiedzialnej za zgłoszoną grupę. W przypadku zgłoszenia indywidualnego – imię, nazwisko i telefon kontaktowy.

Więcej szczegółów na temat walking futbolu na stronie internetowej walkingfutbol.pl.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o