Gatta wygrała ważny mecz w Pniewach

Ależ to był mecz. Kibice w Pniewach obejrzeli 10 goli oraz porażkę swojej drużyny w meczu Futsal Ekstraklasy z Gattą Active Zduńska Wola 4:6. Do przerwy miejscowi prowadzili 3:2, więc sukces gości jest tym cenniejszy. Dzięki wygranej Gatta awansowała na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Ma na koncie 37 punktów. Była to trzecia wyjazdowa wygrana zduńskowolan w lidze.

Miejscowi już w 3. minucie objęli prowadzenie, ale potem wyrównał niezawodny Daniel Krawczyk. Minutę później goście już prowadzili po golu Michała Marciniaka. Na przerwę schodzili jednak przegrywając 2:3. Potem nawet 2:4. Od tego czasu grała już tylko jednak drużyna – Gatta Active. Strzeliła cztery gole i wygrała mecz 6:4.

Red Dragons Pniewy – Gatta Active Zduńska Wola 4:6 (3:2)
Bramki dla Gatty: Michał Marciniak 3, Daniel Krawczyk, Michał Szymczak, Michał Klaus

Gatta: Słowiński, Casillas – Dregier, Stanisławski, Milewski, Krawczyk, Marciniak, Klaus, Szymczak, Tarasowych.