Pelikan Łowicz przegrał z Victorią

Nie tak wyobrażali sobie pierwszy wiosenny mecz w Łowiczu kibice Pelikana Łowicz. Ich ulubieńcy przegrali na swoim boisku z Victorią Sulejówek 0:1 (0:0). Porażka tym boleśniejsza, że poprzednio trenerem drużyny z Sulejówka był Łukasz Chmielewski, który odpowiada obecnie za wyniki trzecioligowej drużyny z Łowicza. W poprzedniej kolejce Pelikan wygrał w Ełku 2:1.

Mecz był wyrównany, a jedyny gol padł w 72. minucie po strzale Wojciecha Wociala. Na początku drugiej połowy Pelikan mógł objąć prowadzenie, ale piłka po strzale Dawida Kieplina trafiła w poprzeczkę.

Pelikan Łowicz – Victoria Sulejówek 0:1 (0:0)
Bramka: Wojciech Wocial 72

Pelikan: Orzeł – Stolarczyk, Broniarek ż, Wawrzyński, Kieplin ż – Czapa (80′ Piekarski), Wrzesiński, Adamczyk, Szczepański ż – Mycka (75′ Nowicki), Kaczorowski (85′ Bućko).