AKTUALNOŚCI
Duże zmiany kadrowe w Widoku

Widok Skierniewice słabo rozpoczął rundę wiosenną w skierniewickiej klasie okręgowej. Drużyna prowadzona przez trenera Rafała Rożka przegrała wyjazdowe spotkanie z Pogonią Godzianów aż 0:4. Zimą drużyna ze Skierniewic przeszła jednak prawdziwą rewolucję kadrową.  Z zespołu ubyło wielu kluczowych piłkarzy i nie może to pozostać bez wpływu na postawę Widoku w lidze.

Milosz Krstić zakończył piłkarską karierę. Do Escoli Varsovia Warszawa przeniósł się Jakub Pawelec, a Krystian Pergała do Widzewa Łódź. Patryk Kuśmierczyk jest już zawodnikiem Pelikana Łowicz. W Pogoni Godzianów są Norbert Klepaczka oraz Kacper Płoszka. Jakub Bylewski wybrał Pelikana Łowicz, Michał Sopyła Jutrzenkę Drzewce, a Mateusz Kołaczek Macovię Maków. Krzysztof Janus przeniósł się do drużyny o nazwie SEMP Warszawa.

10
Dodaj komentarz

10 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o

Pytanko – ilu wychowanków w zespole ma Unia Skce ? Odpowiedź – zero (nie liczę asystenta trenera) ! To jest droga do nikąd – skończy się kasa strumieniami płynąca z miasta i koniec drużyny. Mieszkańcy Skierniewic powinni pójść po rozum do głowy ponieważ drużyna Unii nas podatników i mieszkańców Skce kosztuję milion złotych rocznie. Finansujemy to my – opłaty za nieruchmości wzrosły w ciągu roku o kilknanaście %, deficyt miasta rośnie i pewnie przekroczył już 130 ml zł, a Prezydent Miasta wciska ciemnotę, że będzie jeszcze budował stadion dla Unii. Ja się pytam po co ? Jak tam na mecze… Czytaj więcej »

Damian

A czy Kuśmierczyk przypadkiem do Znicza Pruszków nie poszedł???

sembek

Widoku zawsze tak było wyszkolić byle do juniorów a najlepszych potem sprzedać a słabsi zostają w seniorach i wyników niema co to za polityka rzadna

sembek

Widok jest źle zarządzanym klubem niby prezesem jest Piotr Mularczyk a rządzi i tak Rafał Rożek prezes Ozpn Skierniewice i Viceprezes Łodzkiego Związku Piłki nożnej seniorzy graja za darmo wiec jak nie ma sianka to idą grać po okolicznych Wiejskich klubach gdzie dostaną 100 czy 200 zł i grają do puki rządzi Rożek to widoku nigdy nie bedzię seniorów niby szkolą młodzież ale co z tego jak najzdolniejsze roczniki 1999 i 2002 rocznik wysprzedali

fdomo

Widoku tak zawsze było najlepsi odchodzili do lepszych drużyn niestety nie ma sianka to nie ma granka wiec weszyscy odchodzą Skierniewicach tylko rządzi unia a Widok to był zawsze w jej cieniu.