AKTUALNOŚCI
SMS remisuje z Turem

Piłkarze z Milionowej w miniony weekend podejmowali drugoligowy Tur Turek. W pierwszej połowie, ku zaskoczeniu obserwatorów, inicjatywa należała do III-ligowców z Łodzi. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali jednak Darek Dolewka i Adrian Łucki.

gadzety kibica keeza

 


Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 30 minucie, kiedy to goście zdobyli prowadzenie po rzucie wolnym. Piłkarze SMS-u, nie zrażeni takim obrotem sprawy, tuż przed przerwą doprowadzili jednak do wyrównania. Na indywidualną akcję prawą stroną boiska zdecydował się Rafał Kalinowski, minął czterech rywali a następnie idealnie podał do Mariusza Węglińskiego, który tylko dopełnił formalności.
Drugie 45 minut ponownie z animuszem rozpoczęli gospodarze, lecz tym razem Mariusz Węgliński nie był już tak skuteczny jak przed przerwą. Kolejne zmarnowane okazje oraz błędy w obronie i zamiast prowadzenia było już 3:1 dla gości. Młodzież z SMS-u grała jednak do końca. W 86 minucie szybką akcję łodzian udanie zakończył Łukasz Chojecki, a 3 minuty później ten sam zawodnik został sfaulowany w polu karnym przez bramkarza gości. Do jedenastki podszedł Maciej Rybicki. Jego intencje wyczuł bramkarz Tura, jednak dobitka Mariusza Weglińskiego okazała się nie do obrony.
Podsumowując mecz można stwierdzić, że podopieczni trenerów Piotra Grzelaka i Piotra Szarpaka poprawnie zaprezentowali się na tle drugoligowców z Turka.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments