AKTUALNOŚCI
Nie będzie walkowera za podwójny numer

Wydział Gier i Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim zajął się w czwartek niecodzienną sytuacją do jakiej doszło w końcówce spotkania klasy B pomiędzy Pionierem Baby i KS Poświętne (na boisku 0:1). Przypomnijmy, że dwóch piłkarzy grało w jednym czasie z jednakowym numerem.

Członkowie Wydziału Gier uznali, że nie ma podstaw do weryfikacji spotkania jako walkower dla Pioniera. Ukarali natomiast kierownika zespołu z Poświętnego kwotą 100 złotych oraz sędziego Roberta Rybaka. On również otrzymał karę w wysokości 100 złotych, została mu jednak ona zawieszona na pół roku.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Prezes Kraska klasa B

LKS Pionier Baby nieodpłatnie szkoli młodzież,walczy sportowo o zwycięstwa zespołem seniorów,modernizuje obiekt sportowy w Babach,którego jest prawnym właścicielem.
Z szacunku do finansów publicznych Gminy Moszczenica oraz szacunku do samych siebie będziemy informować publicznie o wszelkich nieprawidłowościach regulaminowych.Szanujemy wszystkich sympatyków piłki nożnej nawet tych,którzy naszą działalność krytykują (mamy nadzieję,że ta krytyka będzie kiedyś merytoryczna).
W Piotrkowskiej Krainie Pionier od 1951 roku Słynie i Nigdy nie Zginie…
Wesołego Alleluja.

kibic 87

Rynek jest trudny i wszędzie brakuję ludzi-piłkarzy,sędziów,ale jakoś inne okręgi potrafią temu przeciwdziałać a w piotrkowskim jest zawsze problem,cytując klasyka:”ryba psuję się od głowy”zdaję się tu najlepiej pasować.

Prezes

Nie potrzebne kary. Wystarczyło żeby zgłosili to sędziemu przed meczem. To tylko klasa.

kibic 88

Ach te Baby -Panie Kraska kończ waść wstydu oszczędz naraziłeś Bogu ducha winnych ludzi na koszty ,nabijasz kabzę ozpn .A co do pana RR to wiadomo od dawna że powinien być wyłącznie asystentem ale profesor obsady Dawid Ł. nie ma ludzi w związku z czym RR jest PANEM SĘDZIĄ.

kibic 87

kolejne zdarzenie z udziałem p.RR ile to już klubów miało z tym Panem wątpliwą przyjemność na wydziale?Powyższa sytuacja z koszulkami jest paradoksalna może nawet naciągana ale jedno jest pewne że świadczy o poziomie „profesjonalizmu” sędziego a to nikt inny tylko kluby finansują ich pracę więc nie dziwmy się że oczekują choćby minimalnego poziomu który dla w/w wydaję się być przez wiele lat nieosiągalny