Jarosław Bąkowicz przekroczył dwusetkę

Spotkanie 17. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy Czarnymi Rozprza i Świtem Kamieńsk (1:3) na długo zapamięta snajper Świtu Jarosław Bąkowicz. Kilka miesięcy temu stał się samodzielnym liderem klasyfikacji najlepszych strzelców w historii klubu. W niedzielę przekroczył zaś magiczną liczbę dwustu bramek.

Przekroczył ją w najlepszy możliwy sposób. W 37. minucie dał swojej drużynie prowadzenie 2:1 i był to jego gol numer 200 w pierwszej drużynie seniorów. Pięć minut przed końcem ustalił zaś wynik spotkania na 3:1 i tym samym rozpoczął trzecią setkę bramek.

Bąkowiczowi, który na co dzień pracuje jako kierownik Biura Prasowego Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego i jest Radnym Miejskim w Kamieńsku, życzymy wielu jeszcze strzelonych bramek oraz tego aby omijały go kontuzje.