AKTUALNOŚCI
Mateusz Jakubiak goni Adriana Malickiego

Liderem klasyfikacji skutecznych klas okręgowych jest Adrian Malicki (na zdjęciu) z Polonii Piotrków Trybunalski, który strzelił już 27 goli. Na miejscu drugim w piotrkowskiej klasie okręgowej piotrkowianin Mateusz Jakubiak – 19, a na trzecim Kamil Kubiak ze Szczerbca Wolbórz (obecnie Lechia Tomaszów Mazowiecki) – 18 bramek.

W okręgu skierniewickim lideruje Michał Sala (Juvenia Wysokienice) – 18 bramek, przed Damianem Gendkiem (Pogoń Bełchów) i Cezarym Dominiakiem (Jutrzenka Drzewce) – po 16. Mateusz Lubrzyński z Olimpii Jeżów strzelił 15 goli, a Krystian Siatkowski z Vagatu Domaniewice 14.

W okręgu sieradzkim na czele Adrian Sroczyński z Piasta Błaszki – 20 bramek. Miejsce drugie zajmuje Przemysław Czarnecki (LZS Brąszewice) – 15, a trzecie jego klubowy kolega Piotr Kokot – 14.

W okręgu łódzkim liderem pozostaje Robert Demjan, który jesienią grał w Widzewie II, ale obecnie występuje na Słowacji. Ma on na koncie 18 bramek. 16 goli strzelił Sebastian Ceglarz z LKS Rosanów, a 15 Eryk Lebioda ze Stali Głowno. Po 14 trafień mają na koncie: Kacper Falon z Widzewa II i Dariusz Szymanek ze Startu Brzeziny.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o