AKTUALNOŚCI
Warsztaty skautingowe w Łodzi

W najbliższą niedzielę (14 kwietnia) w Łodzi odbędą się warsztaty skautingowe, których organizatorem jest Football Scouting Courses. W trakcie warsztatów zostaną omówione tematy z zakresu podstaw skautingu oraz metodyki obserwacji zawodników. Oprócz części teoretycznej w trakcie warsztatów uczestnicy udadzą się na prawdziwy mecz i na żywo będą mogli stworzyć raport skautingowy.

Artykuł sponsorowany

Uczestnicy warsztatów będą mogli obejrzeć mecz Widzew Łódź – Pogoń Siedlce. Warsztaty skierowane są przede wszystkim dla wszystkich osób interesujących się piłką nożną, trenerów, skautów, a także kibiców – zdobyta wiedza pozwoli przybliżyć skauting, ale także i wiele ciekawostek oraz konkretnej wiedzy związanych z pracą w piłce nożnej.

Prelegenci:

Emil Kot (Prowadzący) – założyciel projektu skautingowego Ty Też Masz Szansę (non-profit), zrzeszającego ponad 50 skautów w całej Polsce. Emil jest menedżerem klubu PFC Victoria Londyn. Wcześniej pracował jako skaut w akademii West Ham United oraz akademii Polonii Warszawa. Pomaga również w projekcie Gramy dla Polski wyszukując utalentowanych zawodników z polskimi korzeniami w Wielkiej Brytanii.

Piotr Dziewicki (Gość Specjalny) – były zawodnik takich klubów jak Amica Wronki, Antalyaspor (Turcja) czy Polonia Warszawa z którą zdobył Mistrzostwo Polski oraz trener piłkarski z licencją UEFA A. Piotr Dziewicki aktualnie jest Prezesem firmy AiCOACH, wprowadzającej na rynek rozbudowany system do analizy wyników biometrycznych zawodników w czasie rzeczywistym.

Opowie on o swoich doświadczeniach związanych ze skautingiem z perspektywy zawodnika oraz trenera, a także przedstawi możliwości technologiczne, które można wykorzystać w swojej pracy.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o