AKTUALNOŚCI
Akademia ŁKS ogłasza nabór młodych graczy

Akademia ŁKS zaprasza chłopców z rocznika 2012, 2013 i 2014 do wzięcia udziału w naborze, który w najbliższą sobotę (13 kwietnia) rozpocznie się w ośrodku treningowym przy ulicy Minerskiej. Początek pierwszych zajęć dla wszystkich, którzy marzą o rozpoczęciu kariery piłkarskiej w ŁKS, przewidziano o godzinie 14:00.

Czekamy na nowych ełkaesiaków, którzy chcą przeżyć fantastyczną przygodę z przeplatanką na piersi – mówi Paweł Drechsler, koordynator Akademii ŁKS. – W minionym roku prowadziliśmy nabór dla roczników 2010 oraz 2011 i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Udało nam się utworzyć naprawdę silne zespoły, w których mamy wielu ciekawych zawodników. Liczymy, że tegoroczny nabór spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem i okaże się jeszcze bardziej udany – dodaje Drechsler.

Pierwsze zajęcia dla najmłodszych adeptów futbolu rozpoczną się w sobotę 13 kwietnia o godzinie 14:00 i potrwają około 90 minut. Kolejne zaplanowano dwa tygodnie później – w sobotę 27 kwietnia, również o godzinie 14:00 (i również w ośrodku przy ulicy Minerskiej). Aby wziąć w nich udział, należy pamiętać o zabraniu ze sobą sprzętu sportowego do ćwiczeń.

Źródło: lkslodz.pl

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o