Rezerwy Widzewa też tylko zremisowały

Coraz mniejsze szanse na awans do IV ligi łódzkiej mają rezerwy Widzewa Łódź. W spotkaniu 19. kolejki łódzkiej klasy okręgowej Widzew II tylko zremisował w Dalikowie ze znacznie niżej notowanym GLKS Sarnów/Dalików 2:2 (1:2). Decydującą o remisie bramkę gospodarze zdobyli w czwartej minucie doliczonego czasu gry po trafieniu Dawida Gzyla.

plecaki-sportowe-keeza

Zdecydowanym faworytem tego spotkania był Widzew II. Tym bardziej, że na boisku w Dalikowie pojawiło się aż siedmiu piłkarzy pierwszego zespołu. W 13. minucie łódzka drużyna objęła prowadzenie po trafieniu Marka Zuziaka. Sześć minut później Grzegorz Gibki przepuścił bezpośrednie uderzenie z rzutu rożnego Marcina Czechulskiego. Jeszcze przed przerwą Zuziak trafił do bramki po raz drugi i wydawało się, że Widzew II odzyskał kontrolę nad spotkaniem. Nic jednak bardziej mylnego. Mimo wielu sytuacji goście nie strzelili trzeciego gola, a w czwartej minucie doliczonego czasu gry zostali skarceniu przez Dawida Gzyla.

GLKS Sarnów/Dalików – Widzew II Łódź 2:2 (1:2)
Bramki: Marcin Czechulski 19, Dawid Gzyl 90 – Marek Zuziak 13, 28

Źródło: własne, widzewtomy.net