Sokół nadal bez wiosennej wygranej u siebie

Sokół Aleksandrów gra w rundzie wiosennej III ligi (grupa I) w przysłowiową kratkę. W drużynie lidera doszło już do zmiany trenera, ale Bogdan Jóźwiak (na zdjęciu) nie wygrał swojego pierwszego meczu w Aleksandrowie. Jego zespół zremisował z Bronią Radom 1:1 (1:0). Gospodarze prowadzili od 18. minuty, ale dali sobie w ostatnim kwadransie strzelić wyrównującą bramkę.

Zdecydowanym faworytem spotkania był Sokół i początek meczu zdawał się to potwierdzać. W 18. minucie świetną akcję przeprowadził Karol Żwir, a wykończył ją Michał Miller. Mimo kilku jeszcze sytuacji Sokołowi nie udało się strzelić kolejnych bramek. To zemściło się w 78. minucie. Wojciech Kupiec zachował w polu karnym zimną krew i pokonał Bartosza Kanieckiego.

Sokół Aleksandrów – Broń Radom 1:1 (1:0)
Bramki: Michał Miller 18 – Wojciech Kupiec 78

Sokół: Kaniecki – Żwir, Woźniczak, Gieraga, Rakowski – Kaczmarek (67′ Sarafiński), Szarpak, Kasperkiewicz, Rozwandowicz (85′ Cempa) – Miller, Maćczak (76′ Pecyna)