AKTUALNOŚCI
Polonia Piotrków pędzi jak ekspres do IV ligi

Wiele wskazuje na to, że Polonia Piotrków zapewni sobie awans do IV ligi łódzkiej na kilka kolejek przed zakończeniem rozgrywek w piotrkowskiej klasie okręgowej. Drużyna Roberta Grzesiuka wygrywa mecz za meczem i ma już dziesięć punktów przewagi nad Świtem Kamieńsk. W sobotnim spotkaniu Polonia rozbiła LKS Mniszków 8:0 (3:0).

plecaki-sportowe-keeza

Było to szesnaste zwycięstwo polonistów w tym sezonie. Strzelecki festiwal rozpoczął dochodzący do formy rekonwalescent Eryk Sulikowski. Swoje trafienia zaliczyli również najskuteczniejsi piłkarze w piotrkowskiej okręgówce – Adrian Malicki i Mateusz Jakubiak.

Polonia ma na koncie już 69 strzelonych bramek, a w siedemnastu spotkaniach straciła tylko dziewięć. Piłkarze z Piotrkowa Trybunalskiego chcą pokusić się o strzelenie stu bramek. Mają jeszcze na to dziewięć meczów.

Mam nadzieję, że w tym sezonie zdobędziemy sto bramek, ale najważniejsze, żeby jak najmniej tracić. Po kontuzji czuję się coraz lepiej, mam nadzieję, że po awansie do IV ligi wrócę do dawnej dyspozycji – powiedział po sobotnim meczu Sulikowski.

Polonia Piotrków – LKS Mniszków 8:0 (3:0)
(Eryk Sulikowski 15, 60, Mateusz Jakubiak 21-karny, 49, 89, Adrian Malicki 45, 62, Patryk Grzesiuk 79)

 

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Walasek

Armia zaciezna, skończą się pieniążki z miasta i będzie zjazd po równi pochylej…

Obserwator

Awans w tym sezonie potem nagle kończą się pieniazki i niestety znowu spadek do okręgówki scenariusz znany.

rks-radomsko-keeza