AKTUALNOŚCI
Obsada sędziowska szczebla centralnego

Poznaliśmy obsadę sędziowską spotkań szczebla centralnego na najbliższe dni. Tym razem PZPN do prowadzenia meczów I i II ligi piłkarskiej wyznaczył trzech arbitrów z województwa łódzkiego. Paweł Pskit i Paweł Malec poprowadzą mecze I ligi, a Albert Różycki spotkanie II ligi. Znamy również nazwiska sędziów spotkań z udziałem ŁKS, Widzewa i PGE GKS Bełchatów.

Promocja plecaki sportowe keeza

Jeśli chodzi o 29. kolejkę I ligi to Paweł Pskit poprowadzi czwartkowy (18 kwietnia) mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała i Wigrami Suwałki. Spotkanie rozpocznie się o 18:00. W Wielką Sobotę mecz Termalica Bruk-Bet Nieciecza – GKS Katowice sędziował będzie Paweł Malec. Piątkowe spotkanie ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz (początek o 20:30) poprowadzi zaś Sebastian Jarzębak z Bytomia.

W 29. kolejce II ligi Albert Różycki poprowadzi sobotnie spotkanie Ruchu Chorzów z ROW 1964 Rybnik. Ten pojedynek rozpocznie się o 18:00. Pięć godzin wcześniej Jacek Lis z Katowic rozpocznie mecz Siarki Tarnobrzeg z Widzewem Łódź, a o 17:00 Szymon Lizak z Poznania da znak gwizdkiem do rozpoczęcia spotkania PGE GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo.

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
(nie)wierny czytelnik

Hej, Nieciecza, strzeżcie się Malca. Jego sędziowanie w meczu Warty z Kutnem to dramat…

rks-radomsko-keeza