Zwycięskie spotkanie Zawiszy Rzgów

W rozegranym awansem meczu 20. kolejki łódzkiej klasy okręgowej Zawisza Rzgów pokonał na swoim boisku UKS SMS Łódź 2:1 (2:1). Wynik rozstrzygnął się w pierwszych dziesięciu minutach, bo wtedy padły wszystkie bramki. Zawisza zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli tracąc do liderującego ŁKS II dziewięć punktów. Ma jednak jeden mecz więcej rozegrany. UKS SMS jest dziewiąty.

plecaki-sportowe-keeza

Gospodarze objęli prowadzenie już w 3. minucie po golu Michała Łągiewczyka. Trzy minuty później wyrównał Daniel Kleber, ale w 10. minucie gola strzelił Nikodem Kasperczak z Zawiszy. W drugiej połowie rzut karny zmarnował Marcin Cander. Piłkarz Zawiszy nie trafił w bramkę.

Zawisza Rzgów – UKS SMS Łódź 2:1 (2:1)
Bramki: Michał Łągiewczyk 3, Nikodem Kasperczak 10 – Daniel Kleber 6