AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Po dwutygodniowej przerwie na boiska wracają piłkarze piotrkowskiej klasy okręgowej, klasy A i klasy B. Lider okręgówki, drużyna piotrkowskiej Polonii, zmierzy się w Gomunicach z walczącym o utrzymanie LUKS. Drużynę tę objął były reprezentant Polski Jacek Berensztajn. Poniżej obsada sędziowska wszystkich weekendowych meczów. W każdej chwili może ona ulec zmianie.

plecaki-sportowe-keeza

Klasa okręgowa
18. kolejka
(sobota – 27 kwietnia)
16:00 – Start Lgota Wielka – Olimpia Wola Załężna – Grzegorz Muskała
17:00 – LUKS Gomunice – Polonia Piotrków – Michał Dzwonkowski
17:00 – Szczerbiec Wolbórz – LKS Czarnocin – Marcin Mielczarek
17:00 – Astoria Szczerców – LKS Mniszków – Tomasz Krawczyk
17:00 – Czarni Rozprza – Włókniarz Moszczenica – Tomasz Haładaj
17:00 – GUKS Gorzkowice – Świt Kamieńsk – Wojciech Kretek
(niedziela – 28 kwietnia)
15:00 – Omega II Kleszczów – MGKS Drzewica – Tomasz Lewandowski

Klasa A
16. kolejka
Grupa I
(sobota – 27 kwietnia)
15:00 – KS Paradyż – Kasztelan Żarnów – Józef Krajewski
17:00 – Luciąża Przygłów – LKS Wola Krzysztoporska – Dawid Łuczyński
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – RKS Rzeczyca – Polonia Rokiciny – Jakub Czech
11:00 – IKS Inowłódz – LKS Lubochnia – Adam Baryła
16:00 – Relax Czerniewice – Błysk Aleksandrów – Paweł Pryczek
16:00 – LKS Radzice – Skalnik Sulejów – Dawid Łuczyński

Grupa II
(sobota – 27 kwietnia)
17:00 – LKS Mierzyn – Ruch 1951 Chrzanowice – Emil Giermata
(niedziela – 28 kwietnia)
15:00 – LKS Dobryszyce – Zapał Krzętów – Grzegorz Muskała
15:00 – Motor Bujniczki – Start Niechcice – Paweł Łuszcz
16:00 – KS Niedośpielin – Grabka Grabica – Emil Giermata
17:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Piast Krzywanice – Michał Dzwonkowski
Victoria Żytno – Astoria II Szczerców 3:0 – walkower, zespół gości wycofał się z rozgrywek

Klasa B
16. kolejka
Grupa I
(sobota – 27 kwietnia)
17:00 – MGKS II Drzewica – LUKS Mroczków-Dzielna – Adam Baryła
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – Tęcza Janków – Atom Januszewice – Józef Krajewski
16:00 – KS Poświętne – WOY Bukowiec Opoczyński – Szymon Zieleniak
LKS Mroczków – LKS Białaczów 0:3 – walkower, zespół gospodarzy wycofał się z rozgrywek
pauzują: Zjednoczeni Budziszewice, Pionier Baby

Grupa II
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – Włókniarz II Zelów – UKS Concordia 1909 Piotrków – Waldemar Markiewicz
11:00 – VIS Gidle – KS Grocholice – Jakub Niedźwiedzki
11:00 – Polonia Gorzędów – Victoria Woźniki – Dawid Łuczyński
16:00 – RKS II Radomsko – Warta-Carbo Pławno – Filip Węglarski
pauzują: Pilica II Przedbórz, Alfa Kleszczów

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza