AKTUALNOŚCI
Paszulewicz: Awans staje się problemem

Widzew Łódź zapisał się w historii polskiej piłki nożnej. W Częstochowie zremisował dziesiąte spotkanie z rzędu i pobił prawie 50-letni rekord Gwardii Warszawa. Podopieczni Jacka Paszulewicza podzielili się punktami ze Skrą Częstochowa, a szkoleniowiec przyznał na pomeczowej konferencji prasowej, że awans mocno się od widzewskiej drużyny oddalił.

kurtki zimowe sportowe keeza

Liczyliśmy, że po dobrym spotkaniu z Radomiakiem uda się tu przyjechać, zdominować spotkanie i zgarnąć trzy punkty. Niestety straciliśmy dwa oczka w okolicznościach, które są dla nas szokujące. Mając otwarty wynik i nawet tracąc bramkę tak doświadczony zespół nie ma prawa zmarnować okazji, jaką jest rzut karny. Chcieliśmy zaskoczyć innym ustawieniem, z różnych względów mieliśmy problemy personalne, dlatego zagraliśmy trzema napastnikami. Końcówka meczu to wymiana ciosów. Mieliśmy swoje szanse, ale tradycyjnie ich nie wykorzystaliśmy. Mam nadzieję, że tygodniowy mikrocykl pozwoli nam coś zmienić, ulepszyć. Na pewno będziemy chcieli przełamać niemoc strzelecką, bo ona mocno nas ogranicza jako zespół. Sprawia, że awans staje się problemem. Przed nami trzy finały, które pokażą, czy zasługujemy na I ligę – powiedział Paszulewicz.

Źródło: widzewtomy.net

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
1 rok temu

Teraz mówisz że awans się oddala a wcześniej mówiłeś że damy radę i ty się nazywasz trenerem WIDZEWA najlepszego i ukochanego klubu dla wielu kibiców podaj się do dymisji jak najszybciej.

Sławek
1 rok temu

Jestem kibicem ŁKSu, bo urodziłem się na Karolewie i Widzew był wtedy wioską, ale nie jestem kibolem, a zatem szanuję rywala. Niestety, obserwując rozgrywki w II lidze widać, że nie ma tam chętnych do awansu i dlatego Widzew po 10 remisach wciąż jest w czubie! Nawet Radomiak nie pcha się na siłę do 1 ligi. Widzew nie ma Ramireza czy Bryły. Dlatego derby nie nastąpią zbyt wcześnie. Widzew nie ma Ramireza czy Bryły. To słabo wyszkoleni technicznie chłopaki i wypełniony stadion tego nie zmieni! Chciałbym znów derbów w Ekstraklasie, ale to raczej długo nie nastąpi. ŁKS jest obecnie dobrze zarządzany… Czytaj więcej »

Jimmy
1 rok temu

Człowieku nie kompromituje się i odejdź!! Znowu będziesz tłumaczył się jak po Katowicach – czasu mało, „poprzednik” zawinił i co mogłem zrobić… Nie będę wulgarny ale zachowaj resztki honoru, odejdź i nie kompromituj się! Nie masz ręki, nie masz wiedzy i jeszcze te Twoje wypowiedzi….