AKTUALNOŚCI
Adrian Malicki strzelił już 31 goli

Liderem klasyfikacji skutecznych klas okręgowych województwa łódzkiego jest Adrian Malicki (na zdjęciu) z Polonii Piotrków. Piłkarz ma na koncie 31 goli. Na miejscu drugim w okręgu piotrkowskim Mateusz Jakubiak z Polonii – 24 bramki. Po 18 trafień mają: Łukasz Smolarczyk (Start Lgota Wielka) oraz Kamil Kubiak, który grał jesienią w Szczerbcu Wolbórz, a teraz jest zawodnikiem Lechii Tomaszów.

plecaki-sportowe-keeza

W okręgu skierniewickim na czele Krystian Siatkowski (Vagat Domaniewice) oraz Mateusz Lubczyński (Olimpia Jeżów) – obaj po 20 bramek. Michał Sala z Juvenii Wysokienice strzelił 19 goli, a Damian Gendek (Pogoń Bełchów) oraz Cezary Dominiak (Jutrzenka Drzewce) po 16.

W okręgu sieradzkim lideruje Adrian Sroczyński z Piasta Błaszki – 22 goli. Przemysław Czarnecki (LZS Brąszewice) ma na koncie 18 trafień, a Piotr Kokot (LZS Brąszewice) – 16.

W okręgu łódzkim prowadzi Eryk Lebioda (Stal Głowno) – 23 bramki. Na miejscu drugim Sebastian Ceglarz (LKS Rosanów) – 22, a na trzecim Robert Demjan, który jesienią grał w Widzewie, a teraz występuje na Słowacji – 18 goli.

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szara eminencja

Sebastian Ceglarz powinien wrócić do Boruty Zgierz, taki potencjał marnuje się w Rosanowie

rks-radomsko-keeza