Bohdan Kwaśniak może mieć problemy

Bohdan Kwaśniak – prezes, trener i czasami czynny zawodnik LZS Chrząstawa może zostać ukarany przez Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu. Chodzi o zachowanie podczas niedzielnego spotkania ligowego z rezerwami Pogoni Zduńska Wola. Pojedynek zakończył się wynikiem 12:0, a w pomeczowym protokole znalazł się opis sędziego dotyczący Kwaśniaka.

W 40. minucie pod adresem Jana Ruteckiego poleciał stek wyzwisk z ławki rezerwowych, na której przebywał Kwaśniak. Sędzia podbiegł do prezesa LZS Chrząstawa i poprosił o opuszczenie ławki, miał również wyczuć od niego wyraźną woń alkoholu. Prezes odmówił, nie posłuchał się również kapitana swojej drużyny i do końca meczu przebywał na ławce. Do ostatniej minuty miał również ubliżać sędziemu. Sprawą zajmie się Wydział Dyscypliny OZPN Sieradz.