AKTUALNOŚCI
Bohdan Kwaśniak może mieć problemy

Bohdan Kwaśniak – prezes, trener i czasami czynny zawodnik LZS Chrząstawa może zostać ukarany przez Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu. Chodzi o zachowanie podczas niedzielnego spotkania ligowego z rezerwami Pogoni Zduńska Wola. Pojedynek zakończył się wynikiem 12:0, a w pomeczowym protokole znalazł się opis sędziego dotyczący Kwaśniaka.

plecaki-sportowe-keeza

W 40. minucie pod adresem Jana Ruteckiego poleciał stek wyzwisk z ławki rezerwowych, na której przebywał Kwaśniak. Sędzia podbiegł do prezesa LZS Chrząstawa i poprosił o opuszczenie ławki, miał również wyczuć od niego wyraźną woń alkoholu. Prezes odmówił, nie posłuchał się również kapitana swojej drużyny i do końca meczu przebywał na ławce. Do ostatniej minuty miał również ubliżać sędziemu. Sprawą zajmie się Wydział Dyscypliny OZPN Sieradz.

 

 

10
Dodaj komentarz

10 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
9 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Janek

Rutecki i Pogoń….

Todek

Ale ten sędzia zasłużony 15 lat temu już nie powinien być sędziom po pierwsze może ummie sędziować ale jeszcze raz powiem ale musi z tego później być zadowolony

eryk

Nałożyć karę ile sie da. Skonczyły się czasy kiedy było pobłażane buractwo i oszustwo. Nie wiem po co wogole takie kluby są trzymane, tzn wiem po co – dla pieniędzy.

Adrian

Jan Rutecki najgorszy sedzia w okregu sieradzkim szkoda gadac na jego temat wogule brak słów

Szara eminencja

Z LZS Chrząstawa powinni zmienić nazwę na Katastrofa Chrząstawa.
Pasuje i pod względem wyników i zachowania.

rks-radomsko-keeza