AKTUALNOŚCI
Adam Kaźmierczak: Zmienimy tylko szyld

Nie będzie rewolucji w strukturach piłkarskich w województwie łódzkim. Prezes ŁZPN i zarazem członek zarządu PZPN Adam Kaźmierczak przyznał w rozmowie z Łódzkim Futbolem, że na terenie województwa powstaną trzy podokręgi – sieradzki, skierniewicki i piotrkowski, które nie zmienią swoich siedzib. Będą również odpowiedzialne za prowadzenie rozgrywek.

plecaki-sportowe-keeza

W czwartek w Radomiu odbyło się spotkanie prezesów okręgowych związków piłki nożnej z całej Polski. Zabrakło jednak na nim przedstawicieli województwa łódzkiego. – To spotkanie w żaden sposób nie mogło nic zmienić. Decyzja zapadła już wcześniej – przyznał prezes ŁZPN.

Adam Kaźmierczak przyznał również, że zadowolony jest ze współpracy z OZPN-ami w Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu i Skierniewicach. – Nie wiem jeszcze czy powstaną podokręgi czy delegatury. W każdym razie kluby nie będą musiały jeździć do Łodzi, aby załatwić swoje sprawy. Te obawy, które czytam w komentarzach są bezpodstawne. Raz jeszcze powtórzę – będzie to tylko kosmetyczna zmiana, a te małe kluby z klasy A czy klasy B jej właściwie nie odczują – dodał Kaźmierczak.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szara eminencja

Moim zdaniem to źle że nic się nie zmieni, nadal ci panowie z Piotrkowa, Sieradza i Skierniewic będą sędziami we własnych sprawach. To nie jest normalne i zdrowe jak prezes jakiegoś klubu zasiada w zarządzie OZPN i tam decyduje między innymi o swoim klubie.
I tak na zakończenie chciałem dodać że moim zdaniem wszystkie klasy okręgowe w województwie łódzkim powinny mieć na stałe minimum 16 zespołów. Okręgówki 14-to zespołowe wyglądają jak jakieś ligi niedzielne albo co gorsza ligi szóstek.

Takie typowe …. Adamowe postępowanie.

A może kolega Adam sam by wziął na siebie utrzymywanie OZPN czy jak tam ich zwał, a nie narzucał wszystkiego na klubiki, które wiążą ledwo budżet i funkcjonują tylko dzięki gminom itp.

Koniec tej degrengolady, Adaś zatrudnij 2-3 osoby do ŁZPN i nie mnóż kosztów. Adaś nie rządź się nie swoją kasą.

chłopak_osiwieje

1. ale jak to będzie brzmiało:
„dzień dobry, jestem prezesem podokręgu/delegatury Piotrków”.
Według mnie, komicznie 😀
2. Czy jak nie mają (podokręgi lub delegatury) osobowości prawnych to potrzebny będzie zarząd i prezes?

Piotr

A nie może być podokręg Kutno był kiedyś?

rks-radomsko-keeza