AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend grają w okręgu sieradzkim wszystkie ligi. Najważniejszy mecz rozegrany zostanie w sobotę w Rząśni, gdzie spotkają się dwie najlepsze drużyny klasy okręgowej, czyli miejscowi Czarni oraz Jutrzenka Warta. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich ligowych meczów, choć koniecznie trzeba pamiętać, że w każdej chwili może się ona zmienić i to bez podania przyczyn.

Klasa okręgowa
(sobota – 11 maja)
15:00 – Czarni Rząśnia – Jutrzenka Warta – Szulc
15:00 – Tęcza Brodnia – LKS Masłowice – Pietrzak
16:00 – GKS Chojne – TS Janiszewice – Lipka
17:00 – Unia Sulmierzyce – LZS Brąszewice – Dąbrowski
17:00 – MKS Zduńska Wola – KS Karsznice – Szandała
(niedziela – 12 maja)
16:00 – Słowian Dworszowice – Piast Błaszki – Płóciennik
16:00 – Warta II Działoszyn – MLKS Konopnica – Bednarek
17:00 – LKS Zapole – MULKS Łask – Wawrzyniak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 11 maja)
16:00 – GLKS Strzelce Wielkie – KS Kraszkowice – Buś
17:00 – Warta Osjaków – KKS Kurów – Tomczyk
(niedziela – 12 maja)
11:00 – LZS Krzyworzeka – LKS Wierzchlas – Aleksandrowicz
15:00 – Skrzynex Łaszew – Start Łubnice – Nita
15:00 – Prosna Wyszanów – Orzeł Galewice – Drużbicki
16:00 – Jaga Lututów – LZS Trębaczew – Szandała
17:00 – Prosna Wieruszów – GLKS Biała – Waloch
17:00 – LKS Kiełczygłów – Sparta Mokrsko – Buś

Grupa II
(sobota – 11 maja)
16:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LKS Kobierzycko – Dróżdż
17:00 – LKS Kalinowa – Pisia Zygry – Woźniak
17:00 – Hetman Rusiec – GKS Sędziejowice – Nowak
(niedziela – 12 maja)
15:00 – UKS Ustków – Unia Sieradz-Męka – Dawid Grzelak
16;00 – Rokita Rokitnica – Ostrowia w Ostrówku – Jałowy
17:00 – LGKS Charłupia Mała – RKS Rychłocice – Kulawiecki
17:00 – Sokół Goszczanów – Victoria Szadek – Dąbrowski
17:00 – LKS Pyszków – LZS Rębieskie – Tomczyk

Klasa B
Grupa I
(sobota – 11 maja)
17:00 – KS Wieluń – Zryw Ożegów – Robert Ubycha
(niedziela – 12 maja)
15:00 – GKS Siemkowice – KS Radoszewice – Kamyk
15:00 – Park Starzenice – Orion Olewin – Antończyk
16:00 – Czarni II Rząśnia – LZS Pątnów – Witaszek

Grupa II
(sobota – 11 maja)
14:00 – Feniks Komorniki – KS Ożarów – Lichosik
Niedziela (12 maja)
11:00 – LKS Łyskornia – Victoria Skomlin – Antończyk
15:00 – LZS Młynisko – Hetman Żdżary – Lewandowski
15:00 – Start Świątkowice – LZS Wydrzyn – Dróżdż
16:00 – KS Czarnożyły – Zryw Wójcin – Lenica
16:00 – KS Osiek – GKS Czastary – Kowalewski

Grupa III
(sobota – 11 maja)
15:00 – Korab Łask – Pogoń II Zduńska Wola – Jakóbczak
(niedziela – 12 maja)
15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – Amatorzy Zapolice – Mateusz Rutecki
15:00 – LZS Wrońsko – MUKS Widawa – Dankowski
17:00 – LZS Chrząstawa – LUKS Bałucz – Brzostowski

Grupa IV
(sobota – 11 maja)
17:00 – Iskra Stolec – LKS Kamienna – Witaszek
(niedziela – 12 maja)
11:00 – LKS Socha – LKS Wola Będkowska – Janiszewski
16:00 – Warta II Sieradz – LKS Tubądzin – Juchner
16:00 – Złoczewia Złoczew – MUKS Wróblew – Berliński

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Remis dobry wynik dla Maslowic

Sędzia Pietrzak z meczu brodnia-maslowice nie powinien juz nigdy poprowadzić meczu, jest to jak wiadomo kibic karsznic które chce za wszelką cenę utrzymać, wstyd bo masłowice powinny to wygrać po ewidentnym karnym ale sędzia Pietrzak widzi swoje.

Maciek

Czarni Rząśnia-Jutrzenka Warta zmiana sędziego gł. na Jasiński Maciej z Czernic!

Maciek

Czarni Rząśnia-Jutrzenka Warta jest zmiana,będzie sędziował Jasiński Maciej z Czernic.